EMA56 djegës rrjedhin cutting machine - China Lu Lu Pajisje bujqësore

EMA56 djegës rrjedhin machine

Përshkrim i shkurtër:

Qingdao Lu Lu bujqësore Equipment Co, Ltd ndodhet në gjirin e bukur Qingdao Jiaozhou, pajisjet kryesore të përpunimit, duke përfshirë makine djegës rrjedhin përpunimit, djegës rrjedhin makinë gradimit, djegës machine, dhe rrjedhin djegës machine. Kompania jonë respektimi i "konsumatorit të parë, të ecur përpara" filozofia e biznesit, i përmbahet parimit "konsumatorit të parë" të sigurojë klientët tanë me shërbime cilësore. Z. Li Zhimin, drejtori i kompanisë Lulu, zotëron ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Qingdao Lu Lu bujqësore Equipment Co, Ltd ndodhet në gjirin e bukur Qingdao Jiaozhou, pajisjet kryesore të përpunimit, duke përfshirë makine djegës rrjedhin përpunimit, djegës rrjedhin makinë gradimit, djegës machine, dhe rrjedhin djegës machine. Kompania jonë respektimi i "konsumatorit të parë, të ecur përpara" filozofia e biznesit, i përmbahet parimit "konsumatorit të parë" të sigurojë klientët tanë me shërbime cilësore. Z. Li Zhimin, drejtori i kompanisë Lulu, zotëron parë "chili rrjedhin machine" patentë shpikje, dhe përvojën e tij të gjerë është regjistruar dhe transmetuar në seksionin "I dashuri" shpikjen e Arsimit dhe Shkencës kanal China Central Television. Kompanitë respektimi i "duarve të lira, përmirësimin e efikasitetit" Koncepti i zhvillimit, dhe vazhdimisht të përmirësuar kërkimin e produktit dhe zhvillimin e aftësive, është zhvilluar për "fruta, kamë, lule" e tre llojeve të produkteve bujqësore, kashtë kërcell prerja pajisje, për të përmirësuar në masë të madhe efikasitetin e punës, duke krijuar një interes të madh shoqëror. 4000m2 ekzistues kompanisë bimore përgjithësi, makineri prodhimi pajisje 30 grupe, me një kapacitet prodhues vjetor prej 600 grupe të produkteve, përdoruesit e produktit në të gjithë vendin, dhe të eksportuara në India, Malajzia, Meksika dhe vende të tjera. Kompania ka një hulumtim dhe zhvillim profesional ekip, me Universitetin Bujqësor Qingdao, Universiteti Jinan.


 • Previous:
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat !