djegës përpunimit seri djegës heqjen guri makinë - China Lu Lu Pajisje bujqësore

përpunimit djegës seri djegës heqjen guri makinë

Përshkrim i shkurtër:

Chili heqjen guri makinë Parimi i punës: Makinë përdor përqindjen e ndryshme të materialit, hiqni gurët, plisat, flokët dhe gjërat e ndryshme të tjera në djegës nga shohë teknologji. Features: Makinë është e lehtë për të vepruar, të lehtë për të ruajtur, kapacitet të lartë, shkalla e lartë e të pastër dhe i adaptueshëm, kjo është një pajisje ideale për piper të nxehtë të thellë-përpunimit. Kapaciteti: 800-1300 kg / hr Size: 3600 * 1520 * 3500mm Fuqia: 10.8KW  


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Chili heqjen guri makinë

  Duke punuar Parimi: Makinë përdor përqindjen e ndryshme të materialit, hiqni gurët, plisat, flokët dhe gjërat e ndryshme të tjera në djegës nga shohë teknologji.

  Features: Makinë është e lehtë për të vepruar, të lehtë për të ruajtur, kapacitet të lartë, shkalla e lartë e të pastër dhe i adaptueshëm, kjo është një pajisje ideale për piper të nxehtë të thellë-përpunimit.

   

  Kapaciteti: 800-1300 kg / orë

   Size: 3600 * 1520 * 3500mm

  Fuqia: 10.8KW

   


 • Previous:
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat !