• banner2
  • banner699
  • banner326

Rreth nesh

Ku ka djegës, nuk janë makina Lulu

Qingdao Lu Lu bujqësore Equipment Co, Ltd ndodhet në Qingdao Jiaozhou City, i cili është i njohur si "aeroporti ndërkombëtar". Kjo është një ndërmarrje të madhe dhe të larmishëm integrimin prodhimin e drithërave, të lashtat ekonomike, perime, mbjelljen, përpunimin dhe shitjen, makineri dhe teknologji pajisje bujqësore zhvillim, shitje, servisim dhe kështu me radhë. Lu Lu pajisje bujqësore Co, Ltd ...

Mbi 10 vjet

pajisje Qingdao Lulu bujqësore Co, Ltd

Të sigurojë klientët me produkte të kualitetit të lartë dhe të sistemit të cilësisë të shërbimit.

Shikojnë video

Të zgjedhura By

99103679733832538
692814655013147423
IMG_0253
djegës machine
全自动 辣椒 剪 把 机
中型 辣椒 剪 把 机 及 配套


lidh

Na jep një britmë
Get Updates Email
WhatsApp Online Chat !