EMA56 чили матични машина за сечење - Кина Лу Лу земјоделска опрема

EMA56 чили машина матични сечење

Краток опис:

Кингдао Лу Лу земјоделска опрема копродукции, Ltd е лоцирана во прекрасниот залив Кингдао Jiaozhou, главната опрема за обработка, вклучувајќи машина чили матични обработка, чили матични оценување машина, чили машина за сечење, и чили матични машина за сечење. Нашата компанија се почитуваат "прв клиент, движам" бизнис филозофијата, се придржува до принципот "прв клиент" за да им обезбедиме на нашите клиенти со квалитетни услуги. Г-дин Ли Zhimin, директор на Лулу компанијата, сопственик на ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Кингдао Лу Лу земјоделска опрема копродукции, Ltd е лоцирана во прекрасниот залив Кингдао Jiaozhou, главната опрема за обработка, вклучувајќи машина чили матични обработка, чили матични оценување машина, чили машина за сечење, и чили матични машина за сечење. Нашата компанија се почитуваат "прв клиент, движам" бизнис филозофијата, се придржува до принципот "прв клиент" за да им обезбедиме на нашите клиенти со квалитетни услуги. Г-дин Ли Zhimin, директор на Лулу компанијата, сопственик на првиот "чили матични машина за сечење" пронајдок патент, и своето долгогодишно искуство беше снимен и емитуван во делот "I Love пронајдок" на науката и образованието канал Кинеската централна телевизија. Компании да се почитуваат "слободни раце, подобрување на ефикасноста" концепт на развој, и постојано подобрување на истражување и развој на способности, е развиена за "овошје, скок, цвет" на три видови на земјоделски производи, слама труп опрема за сечење, значително подобрување на ефикасноста на трудот, создавајќи огромен општествен интерес. Компанијата постојните општи фабрика 4000m2, производство на машини и опрема 30 комплети, со годишен производствен капацитет од 600 групи на производи, корисниците на производот низ целата земја, и се извезуваат во Индија, Малезија, Мексико и други земји. Компанијата има професионален истражување и развој тим, со Кингдао Земјоделски универзитет, Жинан универзитет.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  Поврзете се

  Дај ни извик
  Земете мејл ажурирања
  WhatsApp Online Chat !