чили обработка машина серија чили отстранување на каменот - Кина Лу Лу земјоделска опрема

обработка чили серија чили машина за отстранување на каменот

Краток опис:

Чили отстранување на каменот машина принцип на работа: Машината користи различни процентот на материјали, отстранување на камења, грутки, косата и други дребулии во чили од намалувајќи технологија. Карактеристики: Машината е лесен за ракување, лесно за одржување, висок капацитет, висока стапка на чиста и прилагодливи, таа е идеална опрема за лута пиперка длабоко обработка. Капацитет: 800-1300 кг / час Големина: 3600 * 1520 * 3500mm Моќност: 10.8KW  


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Чили машина за отстранување на каменот

  Принцип на работа: Машината користи различни процентот на материјали, отстранување на камења, грутки, косата и други дребулии во чили од намалувајќи технологија.

  Карактеристики: Машината е лесен за ракување, лесно за одржување, висок капацитет, висока стапка на чиста и прилагодливи, таа е идеална опрема за лута пиперка длабоко обработка.

   

  Капацитет: 800-1300 кг / час

   Големина: 3600 * 1520 * 3500mm

  Моќност: 10.8KW

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  Поврзете се

  Дај ни извик
  Земете мејл ажурирања
  WhatsApp Online Chat !