• banner2
  • banner699
  • banner326

за нас

Таму каде што е чили, постојат lulu машини

Кингдао Лу Лу земјоделска опрема копродукции, Ltd е лоцирана во Кингдао Jiaozhou Сити, кој е познат како "Меѓународниот аеродром". Тоа е голем и разновиден претпријатие интегрирање на житни култури, економски култури, зеленчук, садење, преработка и продажба, машини и опрема технологија за развој на земјоделството, продажба, услуги и така натаму. Лу Лу земјоделска опрема копродукции, Ltd ...

Над 10 години

Кингдао Лулу земјоделска опрема копродукции, ООД

За да се обезбеди на клиентите со висок квалитет на производите и системот за квалитет на услугата.

Гледајте Видео

одликуваат со

99103679733832538
692814655013147423
IMG_0253
машина за сечење чили
全自动 辣椒 剪 把 机
中型 辣椒 剪 把 机 及 配套


Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
WhatsApp Online Chat !